THIEVERY CORPORATION

THIEVERY CORPORATION

24/07/2019
19:30
אמפי קיסריה קיסריה
כרטיסים

פרטים

הרכב אגדי אחד – 11 נגנים שגורם למיקס של טריפ הופ, מוזיקה הודית, אסיד ג'אז, רגאי, בוסה נובה, Soul וליטופים אלקטרוניים מהחלל החיצון להכניס את המאזין והצופה לצלילה מהפנטת וסוחפת.

מתרגשים להודיע  שב-24.7.19 Thievery Corporation  מגיעים למופע אחד והיסטורי באמפיתאטרון קיסריה!

כשסאונד מושלם פוגש את הבריזה העתיקה של הים התיכון.

בהתאמה לווייב של המוזיקה וההרכב, החלטנו על מחיר כרטיס אחיד לכל המיקומים באמפי!

הצמד רוב גרזה ואריק הילטון נמצא בסביבה כבר מ-1996, וסחף אחריו כמות אדירה של מעריצים בעשור השלישי של קיומם. השניים הגיחו להופעות רבות בטלוויזיה, השתלבו בפסקולים של שוברי קופות ושיתפו פעולה עם קולגות בולטות כמו David Byrne, Perry Farrell, The Flaming Lips, Anushka Shankar, Bebel Gilberto ועוד. את כל זה הם עשו בלי להכניס להיט אחד לרדיו, ללא קליפים בתקציב גבוה, בלי גיבוי של לייבל גדול ועם צורך עז לחדש כל הזמן ולשבור את החלוקה הז'אנרית המוכרת. הת'יוורי קורפוריישן מכרו מיליוני אלבומים ברחבי העולם,ונחשבים להדליינרים של פסטיבלי המוזיקה המובילים בעולם כמו Coachella ו-Lollapalooza.
הם השפיעו על דור שלם של מפיקים אלקטרונים, DJ's ובסיס מעריצים מגוון שגדל בכל שנה וכולל רסטפארים משביחי שרוואלים, קרחניסטים למודי מסיבות, חסידי מוזיקה אלקטרונית, מומחים לענייני אינדי ומכתיבי פלייליסטים ברחבי העולם. כל אלבום שלהם טומן בחובו הפתעות למאזין. האחד חשב שהגיע לאלבום לאונג' נינוח ונסחף למסע פסיכדלי מערבל חושים, השני רצה לזוז בקצב הדאב והתמסר לקולה של זמרת הודית שהשתלבה בצורה מושלמת.

ההרכב נוצר בוושינגטון של 1995, ומאז אלבום הבכורה שלהם – Sounds from the Thievery Hi-Fi שיצא ב-1996, הם הוציאו את אלבום המופת The Mirror Conspiracy (עם הלהיט The Lebanese Blonde שהופיע בפסקול של הסרט Garden State) ועוד כ-6 אלבומי סטודיו, שני אוספי רמיקס ושני אלבומי מיקס שלוו בהופעות בכל העולם.
במסעם המוזיקלי היחודי, הם הגדירו מחדש תת ז'אנר של מוזיקה אלקטרונית – צ'יל אאוט שמתאים כמעט לכל סיטואציה, זו שמשעינה אותך אחורה וזו שמרימה אותך על הרגליים ומייצרת תנועות מעגליות של כל הגוף.

האלבום האחרון שלהם Treasures from the Temple יצא באפריל 2018 והם כבר עובדים על חומרים חדשים. כשהם נשאלים על הדרייב שלהם להמשיך ולחדש הם אומרים: "מה שמעודד אותנו לייצר ולגוון את הצליל שלנו הוא הספקטרום הרחב של משתפי הפעולה והקהל שאנו מגיעים אליו. היתה לנו הזכות לעבוד עם אמנים מרקעים תרבותיים, חברתיים ופוליטיים מגוונים ולזכות בקהל מעריצים מגוון באותה המידה. האנשים שהתחברו הודות לפרויקט הזה הם ההישג הכי גדול למוזיקה שאנחנו יוצרים, יצרנו ונייצר בשנים הקרובות".