פורטיס | מופע יום הולדת

פורטיס | מופע יום הולדת

09/07/2020
20:30
בארבי תל אביב

פרטים

פורטיס

מופע יום הולדת חגיגי

בארבי תל אביב | 9.7| 20:30

מסיבת הפורטיסלדת המסורתית על הבמה שהיא בית – עם כל הלהיטים מכל השנים, חומרים מהאלבום האחרון ושירים קאנונים בעיבודים טריים!

מרימים יום הולדת לאיש והאגדה בערב של דיסטורשנים מהדהדים, תופים רועמים וביטים מזיזים!

יום חמישי ה9 ליולי בשעה 20:30 בבארבי תל אביב!

רמי פורטיס הינו אחד הקולות המשפיעים והחשובים בתולדות המוזיקה הישראלית. החל מאמצע שנות השבעים, עם שורה של להיטים פורצי דרך, שהם כיום המנונים שגורים בפי כל, פורטיס לקח את הפאנק ואת הרוק מהשוליים אל לב המיינסטרים הישראלי, בסגנון, בסאונד ובהגשה הכל כך ייחודיים לו, ללא פשרות או התחשבות במה מקובל.

שיריו ואלבומיו הפכו כבר מזמן לפס הקול של דורות של מעריצים, החל מימיו הניסיוניים בהרכבים כמו ז'אן קונפליקט או כרומוזום, השנים המשמעותיות בהן בילה בדרכים ובאירופה עם הרכבו המשפיע מינימל קומפקט, דרך פורטיסחרוף – שיתוף הפעולה הפורה והקאנוני שלו עם שותפו למינימל – ברי סחרוף, וכמובן, אלבומי הסולו הרבים ועמוסי הלהיטים שלו, כל אלבום אמירה ביוגרפית שונה ואישית, משמעותית בדרכה שלה.

אלבומו האחרון מדור פיות – שיצא בשנה שעברה – הציג תמונה חדשה\ישנה של פורטיס: את סך השפעותיו – מהקלאסי לטכנו, לסוג הרוק שהוא ברא לעצמו ועבור כולנו כאבן דרך במוזיקה הישראלית, בשילוב עם השפעות חדשות וקולות חדשים שטרם נשמעו באלבומיו. שחרור האלבום לווה במסע הופעות עמוס, אנרגטי ורב שבחים ברחבי הארץ.

את שנת 2018 חתם פורטיס עם זכייה בפרס מפעל הפיס ע"ש לנדאו היוקרתי. בשנת 2019 זכה פורטיס גם בפרס מפעל חיים ע"ש אהוד מנור מטעם אקו"ם.