Celine Dion

CELINE DION

31/05/2023
18:30
אצטדיון בלומפילד תל אביב
כרטיסים

פרטים

שוקי וייס מציג:

CELINE DION לראשונה בישראל

סלין דיון מודיעה על תאריכים חדשים לסיבוב ההופעות “Courage” ב- 2023, אשר יתחיל בתל אביב ב- 31.5.23

 

בעקבות מגפת הקורונה והמצב הנוכחי של איסור התקהלויות ומגבלות בנסיעות בינלאומיות, סלין דיון נאלצת להודיע היום בצער רב על דחיית הסיבוב לשנת 2023 לאור המגבלות באירופה.

כל תאריכי ההופעות המקוריות שנקבעו באירופה לסיבוב הענק “Courage” נדחו במקור לקיץ 2021, ובהמשך 40 הופעות ביבשת נקבעו מחדש לקיץ 2022. כעת, 5 ההופעות האחרונות נקבעות מחדש לקיץ 2023. מפאת לוחות זמנים עמוסים, תתקיים הופעה אחת בלבד בישראל.

 

סלין דיון:
״כל כך ציפיתי לראות את כולכם באירופה הקיץ, אך לרוע מזלנו ולאור המצב בעולם אנחנו נאלצים לדחות שוב.  אנחנו מרגישים בטוחים מאד לגבי קיום ההופעות ב- 2023 ואני עצובה מאד שלא יכולנו לקבוע מחדש את כל ההופעות.״

שוקי וייס:
אנחנו סוף סוף מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה, אך המנהרה עוד ארוכה עם סיבובי ההופעות הגדולים.  התקופה הזאת הייתה קשה, אך גם חיזקה מאד את תחושת השליחות שלנו.  כבר ידענו ביטולים כואבים כתוצאה ממלחמות, פיגועים, מחלות, מזג אוויר ועוד – ותמיד מצאנו את הדרך לחזור לעשות את מה שאנחנו אוהבים, ולקיים את ההבטחות שלנו כלפיכם.
הדרך האמתית היחידה שיש לנו להגיד תודה, היא להביא אליכם את ההופעות שאתם מחכים לראות.
ואנחנו מתכוונים לעשות בדיוק את זה.

 

אצטדיון בלומפילד יוכל לארח כ- 25,000 צופים במופע, יחד עם במת הענק שתבנה עבור סלין, וכל רוכשי הכרטיסים הקיימים שרכשו כבר את הכרטיסים יקבלו ראשוניות בשריון מקומותיהם לתאריך החדש – באותם תנאים ובאותו אזור ישיבה.

המופע החדש ייפתח להושבה בתאריך 17.5.21 רק למחזיקי כרטיסים קיימים (2021), על מנת שיוכלו לבחור את המקומות המועדפים עליהם ואף לשדרג את מקומותיהם אם יבחרו בכך.
החל מתאריך 17.6.21, ועם סיום הכרטוס כלל מחזיקי הכרטיסים הקיימים המעוניינים בכך, תפתח המכירה לקהל הרחב בהתאם לזמינות.

 

לרשות הקהל שלוש אפשרויות לבחירתם:

  1. להשאיר את הכרטיס הישן (2021) שברשותם לתאריך החדש (2023), באותם תנאים ובאותו אזור ישיבה (או הזדמנות לשדרוג).  אנחנו רוצים לאפשר לכם לבחור את המיקום המועדף עליכם, וניתן לכן את הקדימות לעשות זאת.
  2.  להמיר את הכרטיס לואוצ׳ר עם ערך של 110% מהסכום בו נקנה, לשימוש לרכישת כרטיס למופעי שוקי וייס בשנים 2021-2023.  במידה ובתקופה זו לא תממשו את השובר, תוכלו לקבל החזר מלא של סכום הכרטיס המקורי החל ממאי 2023.
  3. לבטל את הכרטיס ולבקש החזר כספי. שימו לב, שאלת ההחזר הכספי (ושיעורו) לרוכשי כרטיסים שבוטלו עקב התפשטות נגיף הקורונה מצויה כיום בהתדיינות משפטית, במסגרת של הליך בקשה לאישור תובענה כייצוגית. במסגרת זו, אנו חותרים למציאת פתרון שיהיה ראוי, הוגן וסביר לכל הצדדים בהתחשב בנסיבות יוצאות הדופן של שנת 2020-2021, ואשר בכל מקרה יהיה כפוף לאישורו של בית המשפט אשר יבחן האם הוא הוגן כלפי רוכשי הכרטיסים. לפיכך, מועד ההחזר הכספי ושיעורו תלויים בהתפתחויות בהליך המשפטי ואנו נעדכן בעניין.

 

מידע למי שבוחר להעתיק את כרטיסו לתאריך החדש (אופציה #1):
אנחנו שמחים מאד לראות שסלין עוד תגיע אלינו, ותזכו לראות אותה כמה קרוב שתרצו.  תודה רבה על האמון והאמונה, אנחנו ממשיכים אתכם לעשות כל מאמץ כדי לקיים את המופעים הגדולים ביותר בעולם עבורכם, בישראל.
המופע החדש ייפתח באופן בלעדי עבורכם בתאריך 17.5.21 ורק מחזיקי כרטיסים קיימים יוכלו להעתיק את הכרטיסים של 2021 לתאריך החדש (2023).  תוכלו לבחור מקום כרצונכם בתוך רמת המחיר בה רכשתם, או שתוכלו לשדרג את עצמכם אם תראו מקומות שיותר נראים לכם (בתשלום ההפרש).

מידע למי שבוחר להמיר לואוצ׳ר (אופציה #2):

אנחנו יודעים שקשה לחכות עד 2023, ומבינים אתכם.  יחד עם זאת, אנחנו בשבועות הקרובים נתחיל להודיע על כלל התאריכים החדשים של מופעי 2020-2021 שיתקיימו ב- 2022 והלאה, ומחכים בקוצר רוח לראות אתכם שם איתנו.
כל המבקש להמיר את כרטיסו לוואצ׳ר יוכל להיכנס לאתר אוונטים ולמלא טופס בקשה /להמרה בכתובת  www.eventim.co.il/celine, החל מתאריך 6.5.21.

מידע למי שבוחר לבקש החזר (אופציה #3):
אנחנו מצטערים לראות אתכם עוזבים, ולפני כן רק רצינו להגיד שאנחנו מאד מעריכים את הסבלנות שלכם, בזמן ההמתנה הארוכה שנכפתה עלינו עד שנוכל לבצע החזרים.  אף אחד מאתנו לא בחר להיקלע למציאות הזאת, וב- 14 החודשים האחרונים בהם העסק והתעשייה שלנו הושבתו כליל, עשינו את כל המאמצים לתת את הפתרונות ההוגנים ביותר לקהל שלנו, לאמנים שלנו, לצוותים שלנו, ולספקים שלנו.
כל המבקש לבטל את כרטיסו, יוכל להיכנס לאתר אוונטים ולמלא טופס בקשה לביטול בכתובת  www.eventim.co.il/celine, החל מתאריך 6.5.21.
שימו לב: כאמור, נושא ההחזר הכספי מצוי בהתדיינות משפטית. אנו נעדכן בשיעור ההחזר ובמועד ההחזר עם סיום ההליך המשפטי.

 

האתר הבלעדי למכירת כרטיסים:

www.eventim.co.il | *9066

הזהרו מספסרים – רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע

 

הדיווה הגדולה בעולם מסיימת לשבור שיאים בווגאס ויוצאת לסיבוב הופעות עולמי ענק, שיכלול את

הופעתה הראשונה וההיסטורית בישראל!

אחת לעשור מתאפשר לנו לקחת חלק במאורעות היסטוריים, וכעת מודיע המפיק שוקי וייס על מאורע שכזה, בניצוחה של הווקליסטית והפרסונה המוסיקאלית המצליחה בכל הזמנים –סלין דיון.

מאדאם דיון תגיע אלינו במסגרת סיבוב הופעות עולמי ענק עליו הודיעה הבוקר שיגיע לכ100 ערים ברחבי העולם, וצפוי להיות אחד המבוקשים בעולם, וזאת לאחר שבמשך שבע שנים הופיעה במשכן הנחשב והקבוע שלה בווגאס אליו עלו לרגל מכל העולם.

בעולם ובארץ סלין דיון נחשבת לאחת הזמרות המבוקשות ביותר וידועה בהופעותיה המושקעות הכוללות רפרטואר בלתי נתפס של להיטים הפרוסים על פני ארבעה עשורים בהם כבשה את המצעדים והלבבות, קיבלה אינסוף תארים והפכה לזמרת הרווחית ביותר בכל הזמנים.

הגעתה לישראל מתאפשרת לאחר שנים ארוכות של מגעים בהם הביעה רצון ונכונות להגיע אך מטעמי לו"ז והופעות קבע בווגאס נמנע ממנה לעשות זאת. משהגיעה הבשורה על הגעתה, צוות ההפקה והמעצבים בניצוחו של וייס שקדו על תכנית ישיבה חסרת תקדים לפיה רק עשרים אלף רוכשי כרטיסים יזכו לשים יד על הכיסא המיוחל ובזאת לקבל מקום ישיבה בפארק ולצפות באחד המופעים המושקעים שטרם נראו בישראל תחת כיפת שמיים.

כיאה לאייקון אופנה במעמדה, וכמי שנחשבת לאורחת הכבוד של שבוע האופנה בפאריז מידי שנה כך גם אופיו של המופע בארץ שיכתיב קוד לבוש חגיגי מהרגיל וכל זאת לכדי ערב אלגנטי ובלתי נשכח שכולו על שטיח אדום….