משינה ערב עם ברי סחרוף

משינה- ערב עם ברי סחרוף

06/10/2018
20:30
אמפי קיסריה קיסריה Sold Out !

פרטים

חברי משינה נהנים לפתוח דלתות לשיתופי פעולה יצירתיים עם אמנים אהובים עליהם. בשנה האחרונה אירחו את אביתר בנאי (אמפי רעננה, היכל התרבות), שלומי שבן (קיסריה, אמפי שוני).

הכרטיסים לכל ההופעות אזלו במהרה.

משינה חוזרים לקיסריה, מקום בו הופיעו עשרות פעמים בעבר, יחד עם ברי סחרוף לערב אמנותי עשיר בלהיטים בביצועים מיוחדים.

יובל בנאי: "ברי ומשינה הם שני צבעי יסוד מאותה תקופה במוסיקה הישראלית. וכמו שאנחנו יודעים כשמחברים שני צבעי יסוד מתקבל צבע חדש.

לכן אני מחכה מאד למפגש הזה. בגלל החברות רבת השנים עם ברי, בגלל האמפי המצוין של קיסריה, ובגלל שאני סקרן לגלות מה יוליד המפגש המוסיקלי החזק והמרגש הזה".

בנוסף לברי סחרוף , גם הפעם מצטרפים אל משינה כישרונות מוזיקליים בולטים – בכירת נגני הויולה בארץ, גליה חי, לצידה של הגיטריסטית זהר גינזבורג, שניגנה עם אסף אבידן בסיבוב הבינלאומי שלו. המפיק המוזיקלי המוכשר איתן רז מנגן בתופים אלקטרוניים וכלי הקשה, וכמובן שלושת נשפני העל יאיר סלוצקי (שלום חנוך) , שלומי אלון (דג נחש), ספי ציזלינג (פאנקנשטיין). יחד, משינה הם 11 אמנים שיוצרים מופע חי, חזק ומדויק המשלב משירי האלבום החדש ולהיטים מכל האלבומים בעיבודים חדשים וסוחפים, לצד שירים משותפים עם סחרוף.

הביקורות מהללות:

"יובל בנאי נראה כמו ההבטחה הגדולה שהוא אמור היה להיות מאז ומתמיד. או במילים אחרות: מיק ג'אגר הישראלי לא סופר אף אחד…" וואלה

"משינה מצפה עתיד מתוק: אלו שגדלו עליהם כבר מכשירים את הדור שילווה אותם גם בעשור הבא" ידיעות אחרונות

"מופע רווי להיטים שלרגע נראה כמו כישוף" מעריב

"עם צליל עדכני ותוספת של שישה נגנים על הבמה, מדובר במופע בוגר, מקצועי ומהודק" ישראל היום

"משינה היא סוג של יין איכותי שהזמן עושה לו רק טוב, זה כל הסיפור בשורה התחתונה". הבלוג של יובל אראל