NICK CAVE & THE BAD SEEDS

NICK CAVE & THE BAD SEEDS

23/08/2022
19:00
זאפה לייב פארק ראשון לציון

פרטים

שוקי וייס גאה לשוב להציג:

NICK CAVE & THE BAD SEEDS

—— סיבוב הופעות עולמי חדש 2022 ——

23 באוגוסט 2022, לייב פארק, ראשל"צ

 

חייבים להודות שאם כבר יבשו אותנו למשך שנתיים, אז לפתוח את הצום אך ורק עם המופע הטוב בעולם!

חברים וחברות, ניק קייב מגיע בקיץ הקרוב. כן כן עם הזרעים הרעים.  

לפני חמש שנים היו מי שזכו לראות אותם בישראל במה שכולם זוכרים כמופע הטוב ביותר שראו.  אז כנראה שהמזל משחק פעמיים והנה ההזדמנות שלכם.

קיץ 22, ממש כאן ליד הבית.

בנובמבר 2017 כ-16,455 איש הצליחו לצפות באחד המופעים הבלתי נשכחים והמסעירים שנראו אי פעם בישראל. יומיים בהיכל מנורה הרעידו מדינה שלמה כשהתגובות היו חסרות תקדים. קייב, פתח אז את ביקורו במסיבת עיתונאים בה ביטא באופן גלוי וישיר את תחושותיו לגבי הופעתו בישראל והרעיף חום ישיר ולא מתחנף אל מול התקשורת והקהל. ואז הגיעו שני המופעים שהוכיחו עד כמה קייב היה אמיתי כשנתן לקהל את כל מה שיש לו ובתגובה הקהל גמע כל טיפת צליל, זיעה, מלל והמוסיקה השמיימית שקייב מייצר מליבו הסוער ומוחו האפל.

בקיץ 2020 ניק קייב והזרעים הרעים היו אמורים לחזור אלינו בסיבוב הופעות מפואר, אך כידוע ליקום היו תוכניות אחרות…  כעת כשסיבובי ההופעות הבינלאומיים עושים מאמצים כבירים לחזור לשגרה, שוקי וייס גאה להציג שוב את אחד האמנים האהובים בישראל, כמופע הענק הראשון עליו הוא מבשר מאז שמשבר הקורונה הכריע את כל סבבי ההופעות בעולם .

הקהל הישראלי צפוי לפגוש שוב את האמן האהוב עם סטליסט עשיר ומשתנה מדי ערב, עם מגוון גדול מהקלאסיקות העל זמניות, לצד יצירותיו החדשות שיצאו באלבומו האחרון שזכה לביקורות עמוקות  וסוחפות.

לאור השינוי בלוחות הזמנים והתאריך החדש בחודש אוגוסט, המופע לא יוכל להתקיים באצטדיון בלומפילד ובמקומו נבחר לייב פארק ראשל״צ, אשר מאפשר לקהל מבחר מקומות ישיבה או עמידה בהתאם לרצונו.

שוקי, אורן וצוות שוקי וייס: " ב- 42 השנים שאנו עוסקים בהפקת מופעים בינלאומיים בישראל עברנו ביטולי מופעים בעקבות מלחמות, מבצעים, מחלות, חרמות, משטים ומטושים – בסוף חוץ מניל יאנג (שעוד יגיע) קיימנו כל מופע שאי פעם התבטל לנו.  וכשהאמן עולה לבמה ונותן את כל כולו, זה מדהים כמה קל לשכוח מה עברנו בדרך לשם. יש רק דבר אחד שאנחנו יודעים לעשות וזה להציג בישראל את המופעים הגדולים בעולם – וזה בדיוק מה שאנחנו מתכוונים להמשיך לעשות עבור הקהל הישראלי. שרק נמשיך לאהוב מוסיקה טובה".

 

NICK CAVE & THE BAD SEEDS

23 באוגוסט 2022, לייב פארק

***

כרטיסים: www.eventim.co.il