Nick Cave & The Bad Seeds

NICK CAVE AND THE BAD SEEDS

17/06/2020
18:00
אצטדיון בלומפילד , תל אביב תל אביב
כרטיסים

פרטים

שוקי וייס מציג:

NICK CAVE & THE BAD SEEDS

—— סיבוב הופעות עולמי חדש ——

ניק קייב והזרעים הרעים חוזרים לישראל לאחר שביקורם לפני כשנתיים הוכתר ע"י הקהל כאחד העוצמתיים והחשובים שנראו בארץ. ההודעה על סיבוב ההופעות מגיעה לאחר צאת אלבומו החדש ונראה כי יש קונצנזוס בקרב העיתונות המקומית והעולמית כי מדובר ביצירת מופת.

סיבוב ההופעות הענק ינדוד באיצטדיונים וארנות ענק באירופה ויסתיים באיצטדיון בלומפילד המחודש בתל-אביב, על במה מיוחדת שעוצבה במיוחד עבור הסיבוב העולמי.

הפעם (לעומת הביקור הקודם) יוכל הקהל לבחור אם הוא מעוניין לראות את המופע בעמידה או בישיבה מסומנת.

  17 ביוני 2020, אצטדיון בלומפילד תל-אביב

בנובמבר 2017 כ-16,455 איש הצליחו להשיג כרטיס לאחד המופעים הבלתי נשכחים והמסעירים שנראו אי פעם בישראל. יומיים בהיכל מנורה הרעידו מדינה שלמה כשהתגובות היו חסרות תקדים. קייב, פתח אז את ביקורו במסיבת עיתונאים בה ביטא באופן גלוי וישיר את תחושותיו לגבי הופעתו בישראל והרעיף חום ישיר ולא מתחנף אל מול התקשורת והקהל. ואז הגיעו שני המופעים שהוכיחו עד כמה קייב היה ישיר ואמיתי כשנתן לקהל את כל מה שיש לו ובתגובה הקהל גמע כל טיפת צליל, זיעה, מלל והמוסיקה השמיימית שקייב מייצר מליבו הסוער ומוחו האפל.

בקיץ 2020 קייב יחזור אלינו ויחנוך את אצטדיון בלומפילד לערב אחד בלבד בהיכל הפתוח האינטימי ביותר שקיים, עם במת ענק מיוחדת שתאפשר לקהל להרגיש את המכשף מקרוב מכל נקודה באיצטדיון. אצטדיון בלומפילד ידע לארח מופעים מרשימים בגרסתו הראשונה, שכללו את סאונדגרדן, פיקסיז, פיל קולינס, וברברה סטריידסנד.  בגרסתו המחודשת התכולה גדלה אך האינטימיות והצפייה המשובחת נשמרה, והציפיה לפתיחת עונת ההופעות באצטדיון גדולה.

ב-17 ביוני ישוב ניק קייב והבאד סידס אלינו לערב אחד בלבד והפעם תחת אור הכוכבים ובאצטדיון בלומפילד המחודש אשר יידע לאפשר לקהל את חווית המופע האיכותית והטובה ביותר כפי שנוהג קייב ברחבי העולם. סיבוב ההופעות הנוכחי לוקח את ניק קייב לאצטדיונים מקורים (Indoor Arena) הגדולים ביותר באירופה דוגמת ה- Antwerpen Sportpalais (תכולה 23,000) וה- London O2 (תכולה 20,000).

המופע יתקיים הפעם בעמידה על כר הדשא, וקהל שיבחר בישיבה יוכל ליהנות ממקומות הישיבה המחודשים של האצטדיון, מסאונד הטוב ביותר וזוויות צפייה נפלאות. כפי שנוכחנו לדעת קייב יודע לכשף ולפזר את קסמו על כל אחת ואחד בקהל ולגעת בהם באופן אישי כאילו היה זה מופע ההמונים האישי ביותר.

סיבוב ההופעות האירופאי של ניק קייב עתיד להסתיים אצלנו בבלומפילד.  (פרטים למטה בהמשך (.

הקהל הישראלי צפוי לקבל את קייב עם כל הקלאסיקות העל זמניות, לצד יצירותיו החדשות שיצאו באלבומו האחרון שזכה לביקורות עמוקות, מחמיאות וסוחפות שגרמו לסקרנות יוצאת דופן באשר ליצירה שקייב בישל לנו הפעם.

קייב מצטרף לעונת המופעים מבית שוקי וייס שעד כה בישר על הגעתם של סירק דה סוליי לראשונה עם מופע הדגל "קוזה" והגעתה ההיסטורית של סלין דיון לשני מופעי אמפיתאטרון בלב גני יהושע בישיבה, וכעת קייב שיחנוך את בלומפילד ויעניק את עצמו לערב אחד בליל קיץ ישראלי לאנשים שאוהבים מוסיקה והופעות אמיתיות.

 

 

17 ביוני 2020, אצטדיון בלומפילד

מספר המקומות מוגבל

 ***

מכירת כרטיסים / מכירה מוקדמת

 

לקוחות American Express ייהנו ממכירה מוקדמת ומחירי הטבה (15%).

חברי מועדון השומע המתמיד של שוקי וייס ייהנו ממכירה מוקדמת ומחירי הטבה.

 

מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח ביום ג', 22.10 בשעה 8:00

 

כרטיסים החל מ-284 ₪ ובהתאם למקום הנבחר באצטדיון

 

האתר הבלעדי למכירת כרטיסים:

http://www.eventim.co.il/nickcave  | *9066

 

הזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע

על מנת להקשות על ספסרות, הכרטיסים יודפסו עם שמות הרוכשים עליהם. הקהל מתבקש להגיע למופע עם תעודת זהות.