PIXIES

PIXIES

14/07/2020
19:30
ביתן 1 תל אביב
כרטיסים

פרטים

מחול השדים של אלפי הפיות האפלות של הפיקסיז חוזר, והפעם לתל אביב!

הלהקה הנערצת תשוב לפזר עלינו אבקת קסמים ולכשף את אלפי המעריצים השרופים בהופעה חיה שהיא לא פחות מטקס שאמאני עמוס בצלילים מבעבעים וטקסטים אפלים שהופכים אותה לבלתי נשכחת.

14 ביולי 2020

ביתן 1, אקספו תל אביב

אחרי שני עשורים של שתיקה כמעט מוחלטת מאחת הלהקות המשפיעות בעולם המוזיקה, חזרה להקת הפיקסיז מתודלקת ביין והשראה לחיבוק ענק מהמעריצים שהמתינו לה בשקיקה, ולא פסחה על ישראל בה המתינו לה בסבלנות וחרדת קודש ששמורה לאגדות.

הפעם הלהקה תתאחד עם מעריציה בשיאו של לילה אפוף מסתורין ומלא באורחים מיוחדים (עליהם נודיע בהמשך), בביתן 1 שבלב תל אביב.

מי כמונו יודע שאחרי שהומלכת נשאר רק ליפול מהכס, אבל הפיקסיז לא אכזבו ובשני הביקורים הקודמים שלהם בישראל הם קיימו שלוש הופעות סולד אאוט לא פחות ממושלמות.

מי שנכח בבלומפילד בפסטיבל "רוקנרולר" או באחת מההופעות הקסומות בקיסריה, לא שבע מהצלילים והקסמים שהפיקסיז טווים במיומנות של מכשפים על הבמה, בראשותו של הסולן בלאק פרנסיס הערב הוא לא פחות ממאורע רוחני טעון בסבטקסט של קול פנימי אפל שהופך את הקהל לגוף אחד.

הפעם הם חוזרים טעונים בחומרים חדשים לצד אלבומים מיתולוגיים כמו "דוליטל" ו"סרפר רוזה". מאז האיחוד ב2004 הם הוציאו שני אלבומים Indie Cindy ו Head Carrier  והחלו לרקוח אלבום שלישי בקלחת. Beneath the Eyrie יצא השנה עם אותו הניצוץ שאפיין את האלבומים הקלאסיים שזיכו אותם בתהילת עולם נצחית. האלבום, שמגזין nme הכתיר אותו כ"יצירה הכי טובה של הלהקה מזה 28 שנה", הוקלט בכנסייה ישנה וטעון באווירה גותית אפלה ואמירות חודרות על מוות, מאבקים פנימיים, חזיונות, קץ האנושות והעל טבעי מעורבבים בסאונד הייחודי ויוצא הדופן שלהם, שעד היום מנסים לחקות בהערצה נפעמת מוזיקאים נחשבים ברחבי העולם.

מי שהתמכר לפיקסיז לא ישבע לעולם מתחליפים, הלהקה ששבתה פה את הקהל, חוזרת לגמול את המעריצים שכמהים לשמוע את הצלילים של להיטי העל  Where Is My Mind , Hey  ,Monkey Gone To Heaven Here Comes Your Man   בהופעה חיה וממכרת. מי שהיה בהופעות הקודמות יודע שאסור לפספס את הפריטה המהפנטת של ג'ואי סנטיאגו מהגיטרסיטים הטובים בעולם, הבס הסקסי וקולה הקסום של Paz Lenchantin, התופים הרועמים של  David Lovering והקול המהדהד מעל כולם שבוקע הישר מהתהומות האפלים וחודר לנשמה של המכשף בלאק פרנסיס (אק"א פרנק בלאק), שאם רק תתמסרו לו מובטחת חוויה חוץ גופית שהיא לא פחות מאקסטזה.

 

ערב השיא הזה יתקיים כאמור ב14 ביולי 2020, בביתן 1, אקספו, ת"א.

הפעם עם הרבה בירה, אורחים והפתעות.

 

כרטיסים:

כרטיסים החל מ-259שח במכירה המוקדמת.

מכירה מוקדמת בלעדית ללקוחות אמריקן אקספרס ולחברי השומע המתמיד של שוקי וייס – מתחילה עכשיו!

המכירה לקהל הרחב תפתח מחר, יום רביעי (4.12.19), בשעה 8:00!

האתר הבלעדי למכירת כרטיסים:

www.eventim.co.il/Pixies

*9066

הזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע.