PIXIES

PIXIES

13/07/2021
19:30
ביתן 1, אקספו תל אביב
כרטיסים

פרטים

—— סיבוב ההופעות העולמי נקבע מחדש בעקבות המגפה העולמית —— 

עקב מגפת הקורונה, סיבוב ההופעות של הלהקה האהובה PIXIES שתוכנן להתקיים באירופה בקיץ 2020 הכולל את המופע הגדול בתל אביב, נקבע מחדש ליולי 2021.

המופעים יתקיים בתאריכים החדשים המפורסמים כאן, וכלל הכרטיסים שנקנו לתאריכים המקוריים בישראל כוחם יפה לתאריכים החדשים, באותם מקומות, באותו מחיר ובאותם תנאים.

 

13 ביולי 2021, אקספו תל אביב

 

שוקי וייס: ״כבר חודשים ארוכים שאנחנו בעין הסערה, מנסים לפענח את דרכינו יחד עם האמנים הרבים שתכננו להופיע בישראל הקיץ.  חשובה לנו מאוד התמיכה של הקהל וההבנה כי אין מדובר בכשל ארגוני, או בביטול באשמת גורם כלשהו בהפקה המקומית או בצוותיהם של האמנים, אלא בגורם המוגדר בכל העולם ככוח עליון – אשר מביא איתו הרס לתעשיית התרבות המקומית, עם למעלה מ- 200,000 אנשי מקצוע בענף התרבות העצמאית אשר מוצאים את עצמם לראשונה מחוסרי פרנסה וללא אופק אמיתי.

אנחנו רואים ניצחון גדול בכל מופע שאנחנו מצליחים לקבוע מחדש לעתיד ובחודשים הקרובים אנחנו נעשה מאמצים למצוא פתרונות עבור הקהל שלנו שאינו מרוצה מהתאריך החדש שנקבע, אך לצערנו נצטרך לבקש מכם סבלנות בעודנו מנסים לפענח את המציאות החדשה שנכפית על העשייה שלנו.״

מגפת הקורונה היא משבר בריאותי שעוד לא נראה בימינו, והשלכותיה החברתיות והכלכליות כבר פגעו אנושות בתעשיית המוסיקה בכלל וההופעות בפרט. המשבר הנוכחי מציב אותנו, כמו את כלל עמיתינו ברחבי העולם, בצומת דרכים דרמטי. מאות ואלפי בעלי המקצוע, הטכנאים, העובדים, המאבטחים, אנשי ההפקה, השיווק והפרסום נמצאים בחוסר וודאות אמיתי וכואב, ומטרתנו העליונה היא להחזיר את התעשייה לשגרה בהקדם האפשרי תוך צמצום הנזקים העצומים ההולכים ומתעצמים בעקבות המשבר – כל זאת על מנת שנוכל לחוות מוסיקה חיה שוב. אך לפני הכל, המטרה היא לשמור על בריאותם וביטחונם של הקהל, האמנים והצוותים – ובהתאם להנחיות הרשויות.

כמו כל העולם, אנחנו מייחלים לימים טובים יותר שבהם נוכל להתקהל ולשאוב שוב כוחות ממוסיקה חיה.

 

מכירת הכרטיסים נמשכת כעת כסדרה, למי שטרם הבטיח את מקומו.

האתר הבלעדי למכירת כרטיסים:

http://www.eventim.co.il/ | *9066

הזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע.

 

אחרי שני עשורים של שתיקה כמעט מוחלטת מאחת הלהקות המשפיעות בעולם המוזיקה, חזרה להקת הפיקסיז מתודלקת ביין והשראה לחיבוק ענק מהמעריצים שהמתינו לה בשקיקה, ולא פסחה על ישראל בה המתינו לה בסבלנות וחרדת קודש ששמורה לאגדות.

הפעם הלהקה תתאחד עם מעריציה בשיאו של לילה אפוף מסתורין ומלא באורחים מיוחדים (עליהם נודיע בהמשך), בביתן 1 שבלב תל אביב.

מי כמונו יודע שאחרי שהומלכת נשאר רק ליפול מהכס, אבל הפיקסיז לא אכזבו ובשני הביקורים הקודמים שלהם בישראל הם קיימו שלוש הופעות סולד אאוט לא פחות ממושלמות.

מי שנכח בבלומפילד בפסטיבל "רוקנרולר" או באחת מההופעות הקסומות בקיסריה, לא שבע מהצלילים והקסמים שהפיקסיז טווים במיומנות של מכשפים על הבמה, בראשותו של הסולן בלאק פרנסיס הערב הוא לא פחות ממאורע רוחני טעון בסבטקסט של קול פנימי אפל שהופך את הקהל לגוף אחד.

הפעם הם חוזרים טעונים בחומרים חדשים לצד אלבומים מיתולוגיים כמו "דוליטל" ו"סרפר רוזה". מאז האיחוד ב2004 הם הוציאו שני אלבומים Indie Cindy ו Head Carrier  והחלו לרקוח אלבום שלישי בקלחת. Beneath the Eyrie יצא השנה עם אותו הניצוץ שאפיין את האלבומים הקלאסיים שזיכו אותם בתהילת עולם נצחית. האלבום, שמגזין nme הכתיר אותו כ"יצירה הכי טובה של הלהקה מזה 28 שנה", הוקלט בכנסייה ישנה וטעון באווירה גותית אפלה ואמירות חודרות על מוות, מאבקים פנימיים, חזיונות, קץ האנושות והעל טבעי מעורבבים בסאונד הייחודי ויוצא הדופן שלהם, שעד היום מנסים לחקות בהערצה נפעמת מוזיקאים נחשבים ברחבי העולם.

מי שהתמכר לפיקסיז לא ישבע לעולם מתחליפים, הלהקה ששבתה פה את הקהל, חוזרת לגמול את המעריצים שכמהים לשמוע את הצלילים של להיטי העל  Where Is My Mind , Hey  ,Monkey Gone To Heaven Here Comes Your Man   בהופעה חיה וממכרת. מי שהיה בהופעות הקודמות יודע שאסור לפספס את הפריטה המהפנטת של ג'ואי סנטיאגו מהגיטרסיטים הטובים בעולם, הבס הסקסי וקולה הקסום של Paz Lenchantin, התופים הרועמים של  David Lovering והקול המהדהד מעל כולם שבוקע הישר מהתהומות האפלים וחודר לנשמה של המכשף בלאק פרנסיס (אק"א פרנק בלאק), שאם רק תתמסרו לו מובטחת חוויה חוץ גופית שהיא לא פחות מאקסטזה.