PIXIES & JERRY CANTRELL

PIXIES & JERRY CANTRELL

11/07/2022
19:30
ביתן 1, אקספו תל אביב

פרטים

שוקי וייס וכרמי וורטמן מציגים:

PIXIES

+

 JERRY CANTRELL

(Alice In Chains)

11 ביולי, ביתן 1 אקספו תל אביב

המופע המצופה של פיקסיז, עליו הודענו אי שם בסוף 2019, רגע לפני שהעולם יצא להפסקה קצרה, סוףסוף קורה.  מרבית הכרטיסים נרכשו זה מזמן, וכאות תודה לקהל הנאמן שחיכה בסבלנות, המפיקים מודיעים היום על תוספת מופלאה לליין אפ, לא אחר – מר ג׳רי קנטרל.

קנטרל, הסולן – גיטריסט – כותב השירים של להקת אליס אין צ׳יינס, מגיע לישראל עם פרויקט הסולו עטור השבחים שלו, ומצטרף לערב הרוקנרול הגדול של קיץ 2022 יחד עם הלהקה האהובה על כולנו: הפיקסיז.

שני ההרכבים יקיימו הופעות מלאות בערב אחד בביתן 1 (ג׳רי קנטרל ולהקתו יפתחו, פיקסיז יסגרו).

בנוסף, ג׳רי קנטרל יקיים הופעה אינטימית יחד עם להקתו, בהיכל הרוק האהוב עלינו – בארבי, ב- 10 ביולי. 

פיקסיז

אחת הלהקות המשפיעות בעולם המוזיקה, חוזרת אלינו, כשהיא מתודלקת ברצון הטבעי לחיבוק ענק מהמעריצים שהמתינו בשקיקה, אחרי הפסקה של שנתיים!

בסיבוב ההופעות הנוכחי ישראל הייתה בין היעדים הראשונים שהלהקה בחרה וביולי הקרוב תתאחד עם מעריציה בשיאו של לילה אפוף מסתורין ואורח אחד גדול מהחיים בביתן 1 שבלב תל אביב.

אחרי הופעות סולד אאוט בבלומפילד (במסגרת פסטיבל ״רוקנרולר״, 2014), ו- 2 ערבים מפוארים בקיסריה (גם הם סולד אאוט, 2017), הלהקה מגיעה שוב לתל אביב למופע הכי אינטימי שלהם איתנו עד כה, במזגן של ביתן 1 בשיא הקיץ.

ג׳רי קנטרל

הסולן, גיטריסט, וכותב השירים של אליס אין צ׳יינס – ג׳רי קנטרל ביקר בישראל לראשונה עם להקת האם ב- 2018, ב-2 הופעות בקיסריה אליהם אזלו כל הכרטיסים ב- 3 ימי מכירה בלבד.

בסוף 2021 ג׳רי הוציא אלבום סולו ראשון מזה כמעט 20 שנה, לקול תרועה גדולה בעולם הרוק.  הסאונד המזוהה כל כך עם אליס אין צ׳יינס פורץ החוצה מהאלבום, שזכה כבר לביקורות משבחות בכל מקדש של גיטרות.

הלהקה תגיע לישראל בסופו של סיבוב אירופאי מפואר, ותקיים מופע בבארבי תל אביב, לפני שממשיכים לערב חד פעמי בביתן 1.

כרטיסים:

מחזיקי כרטיסי פיקסיז מ- 2020: הרווחתם, ותודה גדולה על הסבלנות!

המכירה לשאר הקהל פתוחה כעת (עד גמר המלאי):

PIXIES + JERRY CANTRELL, 11.7, ביתן 1 – www.eventim.co.il/pixies | *9066

JERRY CANTRELL, 10.7, בארבי – www.barby.co.il

היזהרו מספסרים !  רכשו כרטיסים רק מהמפיצות הרשמיות של המופע.