פופ אפ קמפינג למשפחות מגניבות

פופ אפ קמפינג למשפחות מגניבות

07/04/2023
ועד 15/4/2023
מצפה גבולות גבולות

פרטים

אינדינגב מציגים:

פופ אפ קמפינג למשפחות מגניבות

בפסח הקרוב, מצפה גבולות יהפוך למתחם קמפינג צבעוני ומלא במוזיקה. נווה מדבר למשפחות שמחפשות פעילות קצת אחרת, באווירה של פסטיבל שמתאים לקטנים וגם לגדולים.

מוזיקה ☆ הופעות ☆ מתחם ילדים ☆ סדנאות ופעילויות ☆ מתחם בישול ☆ מדורות ☆ בר להורים~

האירוע יתקיים לאורך כל חוה'מ כשניתן להגיע ללילה אחד או לכמה.

בשנים האחרונות "אינדינגב" הופך למרחב חוויתי ורב-גילאי, ואנחנו רואים את הא.נשים שגדלו עם הפסטיבל חוזרים עם הילדים שלהם כדי לגדל אותם באותו נוף אנושי צבעוני ולצלילי אותו הפסקול. בעיני הילדים שלנו, כל גבעת חול היא עולם חדש, כל הופעה היא זיכרון לחיים וזמן האיכות של המשפחה בנווה המדבר של הפסטיבל הוא חסר תחליף.  אז החלטנו לשים את הזרקור עליכם – הורים שרוצים להעניק לילדים ולכם את אותה החוויה. רק הפעם באירוע אינטימי יותר שמתמקד בנקודת החיבור המשפחתית. ניסינו ליצור מקום ייחודי שבו בין עולם הילדים והמבוגרים קצת מטשטשים את הגבולות ומביאים בונדינג משפחתי וקהילתי אמיתי.

אירוע שבו ילדים יכולים להנות מסדנאות והצגות מותאמי גיל וגם מהופעה של פורטיס באותו מתחם, והורים יכולים להנות משיעור יוגה וגם מבירה קרה בערב.

אז בחוה"מ פסח, מצפה גבולות ילבש חג ויהפוך לעיר אוהלים קטנה. אנחנו שמחים לספר על שיתוף פעולה עם חברת קולמן ומזמינים אתכם להשכיר אוהל משפחתי מוכן (או להביא את שלכם מהבית), ולהנות מהלוקיישן היפהפה שיכלול במה, מתחם ילדים מפואר, מטבח מאובזר לשירותכם, מקלחות חמות ושירותים אמיתיים, וכל זאת בתפאורה המדברית הנפלאה.

מספר המקומות מוגבל ביותר.

האביב כבר הגיע?

מזמינים אתכם לעיין בתכנייה (יש באתר גם שאלות ותשובות מתעדכנות) כאן >>  https://camping.indnegev.co.il/

ולשריין כרטיס לתאריכי ההגעה שבחרתם כאן >> https://www.eventer.co.il/indcamp

הזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע